KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Iannone: Odchod k Suzuki byl správný

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Iannone: Odchod k Suzuki byl správný
29.04.2018
 

Italský závodník Andrea Iannone po pódiovém umístění v Austinu prohlásil, že odchod k Suzuki byl správným rozhodnutím.

V loňské sezoně si italský závodník Andrea Iannone po přestupu od Ducati k továrnímu týmu Suzuki vybíral opravdu pořádnou porci smůly a nevydařených závodních víkendů V závěru sezony 2017 ale již Suzuki zaznamenala zlepšení a v letošním roce již Iannonemu Suzuki sedí mnohem lépe a výsledkem bylo pódiové umístění v Austinu.
 
Jak nyní italský závodník prohlásil, byl odchod k továrnímu týmu Suzuki správným rozhodnutím. Zároveň Iannone dodává, že v průběhu loňské komplikované sezony se naučil spoustu nových věcí, které může nyní využít.
 
„V těch těžkých casech jsem se naučil spoustu věcí, které v dalším životě využiji. Nikdy jsem se ale nevzdal a ani jsem nepomýšlel na to, že bych Suzuki opustil. I proto jsem byl a také neustále jsem přesvědčený o tom, že rozhodnutí odejít k Suzuki bylo správné. První pódium v barvách Suzuki je jen jedno z těch, které ještě budou následovat. V Austinu jsme předvedli opravdu dobrý závod. Od loňského roku jsme odvedli spoustu práce a motorka se výrazně zlepšila. Není ale ničím výjimečným, že naše motorka má silné a slabé stránky, tak to má každý motocykl. Musíme ještě zapracovat na chování motorky v pomalých zatáčkách a na top speedu. Musíme zůstat koncentrovaní, protože nyní nás čeká Jerez a Le Mans, což byly v loňském roce hodně obtížné závody,“ řekl Andrea Iannone.

Další články sekce MotoGP