KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: Jorgeho chceme udržet

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: Jorgeho chceme udržet
25.02.2016
 

Ředitel závodního oddělení Yamahy, pan Lin Jarvis, jasně prohlásil, že Yamaha udělá maximum pro udržení Jorge Lorenza ve svých barvách i pro další sezony.

Jak je dobře známo, na konci letošní sezony vyprší smlouvy většině předních jezdců královské kubatury MotoGP. Mezi nimi bude i úřadující mistr světa Jorge Lorenzo, o něhož bude dle aktuálních informací opravdu velký zájem. Představitelé italské továrny Ducati již několikrát prohlásili, že by letos určitě chtěli Jorgemu učinit velmi zajímavou nabídku.
 
Na tuto skutečnost ale samozřejmě kontrovala Yamaha slovy závodního ředitele Lina Jarvise, jenž nyní prohlásil, že udělají maximum pro to, aby právě Jorgeho v barvách továrního týmu Yamaha udrželi i pro sezonu 2017.
 
„Yamaha má samozřejmě obrovský zájem na tom, abychom Jorgeho udrželi v našich barvách i pro sezonu 2017. Je ale pravdou, že o Jorgeho služby bude mít zájem každá továrna. Já osobně ale věřím tomu, že Jorge stále nezměnil svůj názor a chce u Yamahy strávit celou svoji kariéru. Myslím si, že nejagresivnější nabídku můžeme očekávat především ze strany Ducati. To se zde stalo již několikrát v minulosti, takže nevidím jediný důvod, proč by se historie nemohla opakovat. Vše bude záviset na Jorgeho rozhodnutí, ale my jej chceme za každou cenu udržet i pro další roky,“ řekl Lin Jarvis.

Další články sekce MotoGP