KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: Rossi předvedl skvělý výkon

Text: jnyk, Zdroj: MCN, Foto: Yamaha
Jarvis: Rossi předvedl skvělý výkon
14.04.2017
 

Lin Jarvis chválí výsledky Valentina Rossiho, který i přes velké komplikace vybojoval v úvodních dvou Grand Prix pódiová umístění.

Závodní ředitel továrny Yamaha, pan Lin Jarvis, se v jednom z nedávných rozhovorů postavil za Valentina Rossiho a prohlásil, že Vale v úvodních dvou Grand Prix letošní sezony předvedl skvělý výkon. Jak v Kataru, tak i v Argentině se Rossi trápil s nastavením motocyklu a v trénincích ani kvalifikaci se mu nedařilo, i přesto dokázal získat dvě pódia.
 
Jak zároveň Jarvis dodává, v Argentině jel Valentino svou jubilejní 350. Grand Prix kariéry a při této příležitosti dokázal skórovat své již 223. pódiové umístění. Jen to je dle slov Lina Jarvise pro devítinásobného mistra světa skvělou vizitkou.
 
„Víkend v Argentině byl pro Valentina ještě obtížnější než víkend v Kataru. I přesto ale dokázal krok za krokem postupovat v před. Když vám v závodech začne pršet, pak do toho musíte dát opravdu všechno a musíte zkoušet spoustu různých možností a velmi často funguje až to, když dostanete motorku opravdu na limit. Závod, který Rossi v Argentině zajel, byl úžasný. Když se podívám na všechny obtížnosti, které jej v průběhu úvodních dvou závodních víkendů pronásledovaly, jeví se mi dvě pódiová umístění jako skvělý výsledek,“ řekl Lin Jarvis.

Další články sekce MotoGP