KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jetsurf s jezdci silničního GP

Text: Martin Jančálek, foto: Petr Zeman
Jetsurf s jezdci silničního GP
25.07.2017
 

Hvězdy MotoGP na českých strojích? I to nás čeká během Velké ceny v Brně

 
Motocyklové závody a Brno jsou spojeny už od roku 1930 a jinak tomu nebude ani letos. O prvním srpnovém víkendu na Masarykův okruh opět zavítá výkladní skříň závodního světa silničních motocyklů – šampionát MotoGP.
 
Tradičně začíná program brněnské Velké ceny už ve čtvrtek, kdy se koná tisková konference a vybraní závodníci se vydají na tzv. Dorna pre-event. Letos ale všichni fandové, jezdci a zástupci médií zažijí úvodní program v neobvyklém duchu. Piloti MotoGP se totiž projedou na českých strojích. Ne, nepůjde o veterány Jawa, krásné Čézety nebo jiné skvostné motocykly naší provenience.
 
Jetsurf – výrobce nejlehčích a nejvýkonnějších surfových prken se spalovacími motory na světě spojil síly s brněnským okruhem, Dornou, Monster Energy a vypraví se na Brněnskou přehradu. Tam uvidíte světová esa motocyklové silnice řádit na motorových prknech brněnské výroby. Jonas Folger, Franco Morbidelli, Thomas Lüthi, Mattia Pasini, Enea Bastianini a samozřejmě domácí matadoři Jakub Kornfeil a Karel Abraham budou čeřit vodu brněnského Prýglu. Těšit se můžete také na exhibiční závod jezdců série MotoSurf WorldCup – světového poháru v jetsurfingu.
 
Celá akce je veřejně přístupná a dobře dostupná i veřejnou dopravou na autobusové lince 303.
 
Těšíme se na Vás
 
---------------------------------------------------------------------------------
 
Čas a datum akce:         11:00 – 13:00; čtvrtek 3.8.2017
 
Adresa:                     Rakovecká 1385/24, 635 00 Brno-Bystrc


 


Další články sekce MotoGP