KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jezdci Aprilie před Austinem

Foto: Aprilia
Jezdci Aprilie před Austinem
21.04.2017
 

Aleix Espargaro a Sam Lowes doufají v dobrý víkend na americkém okruhu COTA.


Circuit of The Americas v Austinu přivítá účastníky letošního Grand Prix MotoGP, mezi kterými nebude chybět dvojice továrního týmu Aprilie. Aleix Espargaro v předchozím závodě bojoval o umístění v elitní desítce, nicméně jeho snaha skončila havárií, a tak cílem španělského jezdce je prosadit se opět do tohoto boje a tentokrát ho úspěšně dokončit. Jeho kolega Sam Lowes má texaský okruh rád, vyhrál zde svůj první závod v Moto2, k čemuž vloni přidal druhé místo. Brit proto doufá, že oblíbená destinace mu pomůže v cestě za dobrým výsledkem.

Aleix Espargaro
"Nemůžu se dočkat, až budu závodit v Austinu. Havárií v Argentině jsme ztratili dobrou příležitost skončit v top-5. V Americe budeme tvrdě usilovat o pokračování našeho pozitivního trendu. Mám velkou důvěru v můj motocykl a v tým, navíc mám to místo a okruh rád. Chtěl bych dobře začít víkend a v neděli skončí závod tím nejlepším možným výsledkem."

Sam Lowes
"Austin je jedna z mých oblíbených tratí. Vyhrál jsem zde svůj první závod a v loňském roce jsem skončil druhý. Mám pocit, že jsem v Argentině učinil pozitivní krok, pokud jde o pocit na motorce a chci to udržet i tento víkend. Jen doufám, že počasí bude stabilní, abychom v každém tréninku mohli pracovat."


Další články sekce MotoGP