KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jezdci Repsolu připraveni na LeMans

Foto: Honda
Jezdci Repsolu připraveni na LeMans
16.05.2018
 

Marquez a Pedrosa chtějí potvrdit dobré výsledky z testování v Jerezu.

 
Poté, co tovární tým Repsol Honda absolvoval pozitivní test po závodě v Jerezu, jsou Marc Marquez a Dani Pedrosa odhodlání využít získané informace k dobré práci na okruhu Le Mans, který pro oba byl v minulosti problémový. Nicméně oba zde již získali také velmi dobré výsledky, ať již to byla čtyři vítězství a další čtyři pódia Daniho Pedrosy, či dvě vítězství a dvě další pódia v podání Marca Marqueze.
 
Marc Marquez
„Le Mans je okruh, kde budeme muset tvrdě pracovat a dělat vše, co je v našich silách, abychom se snažili udržet dobrou rychlost. V minulosti jsme v několika případech mohli vyhrát nebo se dostat na pódium, ale jindy jsme tam naopak bojovali. Nicméně, jak vždycky říkám, každá sezona je jiná. Samozřejmě tam budou otazníky ohledně počasí, pneumatik a nastavení, ale naše mentalita a přístup bude stejný, jako vždy - pozitivní. V letošním roce jsme v době cesty do Francie již na dobré úrovni, takže uvidíme, jak proběhne tento víkend. Pokusíme se v pátek dobře začít a v neděli bojovat o pódium.“
 
Dani Pedrosa
„Jsem spokojen s tím, co jsme s týmem udělali během testování po posledním závodě. Dává mi to důvěru a těším se kvůli tomu na další závod. Francouzská Grand Prix vždy představuje řadu výzev, počínaje povětrnostními podmínkami, které mohou být docela nepředvídatelné. Teplota může být nízká, což může způsobit problémy s pneumatikami. Budeme se snažit udržet naši pozornost a mít dobrý závod."


 


Další články sekce MotoGP