KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. června do 16. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Leitner: Projekt KTM se dostává o level dál

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Leitner: Projekt KTM se dostává o level dál
03.01.2019
 

Manažer továrního týmu KTM prohlásil, že díky dalším dvěma motockylům na startu a testovacím jezdcům se celý projekt dostává o level dál.


Pro sezonu 2019 rakouská továrna KTM výrazně rozšířila své aktivity v královské kubatuře MotoGP, kdy bude mít na startu další dva motocykly v satelitním týmu Tech 3. Zároveň továrna angažovala Daniho Pedrosu jako testovacího jezdce, který má zároveň za úkol podpořit celý vývojový program.

Jak nyní v jednom z rozhovorů prohlásil i manažer závodního týmu, pan Mike Leitner, díky těmto krokům dostává celý program KTM v MotoGP ještě větší obrátky. 

„Po prvních testech jsme získali dostatek dat a práce se u nás opět rozběhla na plné otáčky. Nyní musíme zpracovat a vyhodnotit všechna data od našich čtyř stálých jezdců a dalších dvou testovacích jezdců. Z těchto dat poté musíme vyvodit kroky, které ovlivní další směr našeho vývoje. Letos máme čtyři talentované jezdce na továrních motorkách v mistrovství světa, díky se celý náš projekt opět posouvá o level výše. Stejně tak na našem projektu bude pracovat dvojice testovacích jezdců – Dani a Mika, věřím, že jejich práce nás posune ještě dál,“ řekl Mike Leitner.


Další články sekce MotoGP