KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Austrálie je nereálná

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin
Lorenzo: Austrálie je nereálná
20.10.2018
 

Jorge Lorenzo potvrdil, že velmi pravděpodobně vynechá i následující Grand Prix, která se pojede na australském Phillip Islandu.

Jak jsme vás již informovali, španělský závodník Jorge Lorenzo se rozhodl kvůli zranění zápěstí, které si způsobil při pádu v Thajsku, vynechat víkendovou Grand Prix Japonska. Již nyní ale Jorge potvrdil, že i jeho start v následující Grand Prix na australském Phillip Islandu, je velmi nepravděpodobný.
 
Vzhledem k tomu, že Jorge stále trpí silnými bolestmi a zároveň se v Austrálii jede již o příštím víkendu, dá se očekávat, že pokud se nestane zázrak, Jorgeho v sedle jeho motocyklu neuvidíme ani na Phillip Islandu. Jorge potvrdil, že jeho cílem je vrátit se v poslední zámořské GP, která se pojede v Malajsii za 14 dní.
 
„Myslím si, že již nyní je jasné, že Phillip Island je téměř nereálný. Léčba takového zranění se nedá nějak výrazně urychlit a v Austrálii se jede již o příštím víkendu. Musíme s týmem udělat rozhodnutí, protože pokud nepojedu, musejí vybrat náhradního jezdce. Já osobně si myslím, že budu schopen nastoupit až za dva týdny v malajském Sepangu,“ řekl Jorge Lorenzo.

Další články sekce MotoGP