KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Budu závodit další 2 roky

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Ducati
Lorenzo: Budu závodit další 2 roky
01.06.2018
 

Jorge Lorenzo ve čtvrtek v Mugellu prohlásil, že jej v MotoGP určitě uvidíme i v následujících dvou sezonách, o budoucím angažmá ale jednání stále probíhají.

Nad budoucností Jorge Lorenza v královské kubatuře MotoGP visí zatím stále jeden velký otazník. Dle aktuálního vývoje vše nasvědčuje tomu, že u továrního týmu italské Ducati Lorenzo smlouvu neprodlouží, v úvahu stále připadají ještě volná místa u Aprilie nebo Hondy, variantou je i satelitní Yamaha.
 
Jak Jorge Lorenzo na své čtvrteční tiskové konferenci v Mugellu prozradil, jednání zatím stále probíhají ale již nyní může garantovat, že bude další dvě sezony závodit v královské kubatuře a odchod z MotoGP rozhodně nehrozí.
 
Zároveň Jorge potvrdil, že již při následující Grand Prix v Barceloně by měla být celá situace kolem jeho budoucnosti jasnější.
 
„Určitě budu v MotoGP závodit další dvě sezony. Rozhodně neplánuji odejít do závodnického důchodu nebo přejít do nějaké jiné série. Budu sedět na konkurenceschopné motorce, jednání ale stále probíhají. Věřím, že při následující Grand Prix v Barceloně již budu mít více informací,“ řekl Jorge Lorenzo.

Další články sekce MotoGP