KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Ducati jsem hodně pomohl

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Lorenzo: Ducati jsem hodně pomohl
16.09.2018
 

Jorge Lorenzo je přesvědčen o tom, že továrně Ducati při vývoji motocyklu Hondě pomohl a i díky tomu je nyní Ducati na vítězné vlně.

Po jedné nevydařené sezoně začal španělský závodník Jorge Lorenzo v barvách továrního týmu italské Ducati vyhrávat, i přesto ale pro příští sezonu odchází k továrnímu týmu Repsol Honda. Jak nyní Jorge prohlásil, Ducati ve vývoji letošního motocyklu velmi pomohl.
 
Zároveň ale Jorge dodává, že je přesvědčen o tom, že dokáže vyhrávat i na motocyklu Honda v příští sezoně. Jorge je také připraven i Hondě poskytnout veškeré své znalosti a zkušenosti k tomu, aby se vývoj motocyklu podařilo posunout kupředu.
 
„Motocykl Ducati je nyní velmi dobrý kompletní balíček. Při vývoji této motorky jsem továrně hodně pomohl, společně se nám podařilo odstranit hned několik slabých stránek této motorky. Já jsem ale připraven, že s mými znalostmi a zkušenostmi udělám to stejné i v příštím roce a pomohu Hondě ve vývoji. Věřím, že i tam se nám podaří motorku dotáhnout ještě výše a budu na ní vyhrávat,“ řekl Jorge Lorenzo.

Další články sekce MotoGP