KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Jsem nejlepší

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Lorenzo: Jsem nejlepší
04.01.2018
 

Na otázku, koho by označil Jorge Lorenzo ze aktuálně nejlepšího jezdce v královské kubatuře MotoGP, překvapivě odpověděl právě své jméno.

Jorge Lorenzo zažil obtížný start po svém přestupu do továrního týmu italské Ducati, především v druhé polovin sezony již ale dokázal stabilně zajíždět dobré výsledky. Nyní v jednom z rozhovorů hovořil jak o aktuální situaci, tak i označil ze svého pohledu nejlepšího jezdce v královské kubatuře MotoGP.
 
„Já jsem velmi upřímný člověk a vždy na rovinu říkám svůj názor. Samozřejmě ne vždy mohu vše prozradit, ale to je způsobeno především smlouvami a typem práce, kterou vykonávám. Je to běžné i u ostatních jezdců,“ řekl Jorge Lorenzo.
 
Poté pokračoval slovy: „Když se mne zeptáte na otázku, kdo je nejlepší jezdec v MotoGP, odpovím Jorge Lorenzo. Když se zeptáte Valentina, odpoví své jméno, stejné to bude i u Márqueze a dalších předních jezdců. Abyste byli v šampionátu úspěšní, musíte si myslet, že jste opravdu nejlepší. Samozřejmě je ale pravdou, že žádný jezdec není dokonalý, každý má své silné a také slabé stránky.“ 

Další články sekce MotoGP