KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: MotoGP by mělo být v Indii

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Lorenzo: MotoGP by mělo být v Indii
03.12.2015
 

Jorge Lorenzo po své návštěvě v Indii prohlásil, že právě v této zemi by se v budoucnu určitě měla jet Grand Prix.

Úřadující mistr světa v královské kubatuře MotoGP - Španěl Jorge Lorenzo se před blížícími se Vánocemi na propagační tour, kterou absolvoval spolu s Yamahou v Indii. Součástí celé akce bylo i několik propagačních kol odjetých na moderní trati Budh International Circuit.
 
Zde mělo celkem 30 šťastlivců vlastnících motocykl Yamaha R3 možnost, zařadit se vedle Jorgeho Lorenza a po jeho boku kroužit na tomto okruhu. Po skončení celé akce Lorenzo vyslovil přání, že v královská kubatura MotoGP by měla v budoucnu určitě zavítat právě i do Indie.
 
„Byl jsem zde po druhé, tím nemyslím jen Indii, ale i tento okruh. Společně se skupinou jezdců jsme zde odjeli několik kol, samozřejmě jsme jeli v klidu, nechtěl jsem riskovat žádný pád. Je ale až neuvěřitelné, jak je celý okruh moderní, široký a dlouhý. Musel jsem se hodně soustředit na to, abych věděl, co za kterou zatáčkou bude následovat. Měl bych velkou radost, kdyby se zde jely i závody MotoGP. Místní lidé milují motocykly a ve městech je motorek více než aut. Bohužel zde momentálně žádnou Grand Prix nepořádají,“ řekl Jorge Lorenzo

Další články sekce MotoGP