KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: MotoGP nabízí skvělou show

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Lorenzo: MotoGP nabízí skvělou show
31.08.2018
 

Jorge Lorenzo je přesvědčen o tom, že MotoGP nabízí svým fanouškům skvělou show a tento trend vydrží i pro příští sezonu.

Španělský závodník Jorge Lorenzo je přesvědčen o tom, že ani v příští sezoně se fanoušci královské kubatury MotoGP nudit nebudou. Jak je dobře známo, Lorenzo pro příští rok přestupuje od Ducati k továrnímu týmu Repsol Honda, ale i tento krok dle jeho slov zatraktivní show pro všechny fanoušky.
 
Jorge si je vědom toho, že adaptace na nový motocykl nebude snadná, ale věří, že společně s ostatními jezdci fanouškům nabídne minimálně stejnou podívanou, jako tomu bylo v letošní sezoně.
 
„Poslední tři roky je MotoGP fantastické, pamatuji si, že v roce 2016 bylo devět různých vítězů závodů. V loňském roce se zase o titul bojovalo do posledního závodu sezony, a i letošní rok nabízí fanouškům skvělé souboje jako například v Assenu, Brně nebo na Red Bull Ringu. V příštím roce zde budou opět napínavé souboje. Já měním tým a pojedu na zcela jiné motorce, věřím, že diváci se rozhodně nudit nebudou,“ řekl Jorge Lorenzo.

Další články sekce MotoGP