KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo: Na Ducati by vyhrával i Rossi

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Lorenzo: Na Ducati by vyhrával i Rossi
22.06.2018
 

Vítěz posledních dvou Grand Prix je přesvědčen o tom, že na současném motocyklu Ducati by dokázal vyhrávat i Valentino Rossi.

Italský závodník Valentino Rossi za svého působení u továrního týmu Ducati zůstal bez vítězství, zatímco jeden z jeho rivalů Jorge Lorenzo si již letos na své konto připsal dva vítězné závody. Jak ale Jorge v jednom z rozhovorů prohlásil, je přesvědčen o tom, že na současné Ducati by i Valentino dokázal vyhrát.
 
I Jorge si je dobře vědom toho, v jakém rozpoložení byl motocykl Ducati v letech, kdy na něm závodil Valentino Rossi. Od dob, kdy Valentino na Ducati závodil, již uplynulo několik let a samotný Jorge přiznal, že nyní je Ducati v nejlepší kondici za dobu, co na ní závodí.
 
„Myslím si, že tehdejší Valentinova motorka byla mnohem komplikovanější. Tehdy jsem v týmu nebyl, ale vše tomu nasvědčuje. Jak jsem již dříve řekl, nyní máme k dispozici tu nejlepší Ducati za poslední dobu. Vale je skvělý závodník, takže nevidím důvod, proč by na takové motorce, jakou máme k dispozici nyní, nemohl vyhrát závod,“ řekl Jorge Lorenzo

Další články sekce MotoGP