KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lorenzo test předčasně ukončil

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Lorenzo test předčasně ukončil
30.08.2019
 

Jorge Lorenzo kvůli bolestem zad předčasně ukončil dvoudenní testování na okruhu v italském Misanu.


Jorge Lorenzo se rozhodl již včera předčasně ukončit dvoudenní testování na italském okruhu Marca Simoncelliho v Misanu, když jej stále trápily velké bolesti zad. Jak Jorge po ukončení testování přiznal, bolesti byly mnohem horší než ty, které jej trápily při Grand Prix Velké Británie v Silverstone.

I proto se Jorge rozhodl test ukončit s tím, aby si odpočinul a zároveň se pokusil zregenerovat do následující Grand Prix, která se pojede rovněž na trati v Misanu.

„Upřímně, na motorce jsem se necítil vůbec dobře, dokonce to bylo horší než v Silverstone. Bohužel moje záda stále nejsou v dobré kondici. Stále cítím velké bolesti, nyní větší, než jsem cítil minulý víkend. Je pravdou, že odjetý závod v délce 20 kol mé kondici bohužel mnoho nepřidal a po závodě se vše zhoršilo. Na začátku týdne se můj stav o něco zlepšil, ale jakmile jsem se v Misanu posadil na motorku, nebylo to dobré. Proto jsem se rozhodl test předčasně ukončit a chci se pokusit připravit na GP v Misanu. Nyní potřebuji alespoň deset dní klidu,“ řekl Jorge Lorenzo.


Další články sekce MotoGP