KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez: Casey překročil hranice

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, foto: Repsol Media
Márquez: Casey překročil hranice
15.01.2016
 

Marc Márquez reagoval na vyjádření Caseyho Stonera, jenž prohlásil, že Marc blokoval jeho start na divokou kartu v texaském Austinu.

V minulém týdnu se Australan Casey Stoner vyjádřil kriticky na adresu Marca Márqueze, když jej označil za příčinu, proč Casey nemohl startovat v loňské sezoně na divokou kartu jako náhradník za zraněného Daniho Pedrosu. Dle Stonera byla důvodem skutečnost, že měl Marc obavy z toho, že by jej Casey v samotném závodě porazil.
 
Nyní na tohle vyjádření reagoval samotný Marc Márquez, jenž označil Stonerova prohlášení za nesmysl a zároveň dodal, že Casey se snaží pouze na sebe jakkoliv upozornit. Marc také prohlásil, že v tomto případě již Casey překročil hranice.
 
„Mám pocit, že Casey taková vyjádření podává pouze kvůli tomu, aby se o něm hovořilo v médiích. Já osobně s ale rozhodně takovou cestou vydat nehodlám. Dle mého názoru zde ale byly jasně překročeny jisté nepsané hranice. Něco takového by se v našem sportu nemělo dít. Celé téma se následně silně propírá na sociálních sítích, kde každý za počítačem napíše, co jej napadne. Takové chování pak může způsobit řadu komplikací,“ řekl Marc Márquez.

Další články sekce MotoGP