KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez: Do Sepangu nebudu plně fit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Márquez: Do Sepangu nebudu plně fit
17.01.2020
 

Marc Márquez v rozhovoru pro španělská média přiznal, že rehabilitace se natahují a do Sepangu nepojede ve stoprocentní kondici.


Marca Márqueze čekají již za tři týdny první letošní testy královské kubatury MotoGP, které se odehrají na malajském okruhu Sepang International Circuit. Marc se ale zatím stále zotavuje z operace ramene a jak přiznal, letos jde rehabilitace výrazně pomaleji, než v loňském roce…

Marc zatím nepřemýšlí o tom, že by tyto testy vynechal, ale už počítá s tím, že k nim nebude schopen nastoupit ve stoprocentní kondici.

„Byl bych rád, kdyby celá léčba probíhala mnohem rychleji. Je to náročné a zároveň komplikované. V loňském roce jsem tuto operaci podstoupil na levém rameni a rehabilitace probíhala jinak. Letos to mělo být jednodušší, ale zatím to tak rozhodně nevypadá. Doufám, že k testům v Sepangu pojedu v co nejlepší kondici. Těžko říci, čím se to letos zkomplikovalo. Testů v Sepangu se určitě zúčastním, ale zatím nedokáži říct v jakém stavu budu, ale pravděpodobně ne stoprocentním,“ řekl Marc Márquez.


Další články sekce MotoGP