KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez: Lidé očekávají drama

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Márquez:  Lidé očekávají drama
15.12.2018
 

Marc Márquez si nemyslí, že bychom se v příští sezoně dočkali nějakých dramatických situací co se týče vztahů mezi ním a Jorge Lorenzem.


Složení továrního týmu Repsol Honda v sezoně 2019 je jedním z ožehavých témat v řadě médií. Stále totiž zůstává velkou otázkou, zda dokáže Jorge Lorenzo s Marcem Márquezem vycházet nebo nastane podobná situace, jako před lety u Yamahy, kde musel být Lorenzův a Rossiho box oddělen zdí.

Jak ale prohlásil Marc Márquez, z této skutečnosti rozhodně strach nemá a sám prozradil, že on očekává s Jorgem vztahy na plně profesionální úrovni. Zároveň také Marc dodává, že nevidí důvod, proč by měly být jeho vztahy s Lorenzem nějak vypjaté.

„Nemyslím si, že bychom měli mít nějaké špatné vztahy. Na trati samozřejmě budeme oba bojovat naplno, protože budeme chtít oba dát maximální výkon a úsilí do toho, abychom bojovali o titul. V Rakousku i v Brně jsme si spolu užili fantastické souboje a vždy zůstaly na profesionální úrovni. Myslím si ale, že bychom spolu mohli mít i dobré vztahy mimo závodní trať. Lidé by chtěli vidět dramatické situace, ale my jsme oba profesionálové a věřím, že souboje zůstanou pouze na závodní trati,“ řekl Marc Márquez.


Další články sekce MotoGP