KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez: Na Jorgeho jsem zvědavý

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Márquez: Na Jorgeho jsem zvědavý
14.09.2018
 

Marc Máqruez v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, že je zvědavý na výkony Jorge Lorenza na motocyklu Honda, protože Jorge má zcela odlišný styl než všichni ostatní jezdci Hondy.

Pro příští sezonu královské kubatury MotoGP bude mít španělský závodník Marc Márquez v továrním týmu Repsol Honda nového týmového kolegu, kterým bude jeho krajan Jorge Lorenzo. Jak nyní Márquez v jednom z rozhovorů prohlásil, sám je ve velkém očekávání.
 
Jak Márquez potvrdil, Lorenzo má totiž zcela odlišný jezdecký styl a sám je zvědavý, jak mu motocykl Honda RC213V v jeho premiérové sezoně sedne.
 
„Sám jsem moc zvědavý na to, jak bude Jorgemu Honda sedět, má totiž zcela odlišný jezdecký styl. Ze současných jezdců Hondy nikdo takový styl, jako má Jorge, nejezdí. Já osobně ale mám příchod z Jorgeho radost, protože mám rád, když bojuji s jezdcem o titul, který má stejnou techniku jako já – pak je to vyrovnaný souboj. V našem týmu je vše otevřené, z nějaké týmové strategie si obavy nedělám. Zároveň si ani nemyslím, že by byla potřeba v našem boxu nějaká zeď, jako to bylo tehdy mezi Lorenzem a Rossim,“ řekl Marc Márquez

Další články sekce MotoGP