KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Márquez oslavil sedmý titul

Text: jnyk, Zdroj: TZ Repsol Media
Márquez oslavil sedmý titul
11.11.2018
 

Marc Márquez včera ve svém rodném městě Cervera společně s obrovským davem fanoušků oslavil svůj sedmý titul mistra světa.


Včera se odehrála ve španělském městečku Cervera, rodném místě Marca Márqueze, bujará oslava zisku jeho sedmého titulu mistra světa. Celý program odstartoval tiskovou konferencí v místní univerzitě, poté následovala jízda ulicemi města, ve které Marca provázely doslova tisíce jeho fanoušků.

Celá akce byla poté zakončena programem na pódiu, kde Marc nezapomněl všem svým fanouškům poděkovat za podporu v této úžasné sezoně.

„Vyhrál jsem sedmá titul mistra světa, a i když to působí jako vysoké číslo, získali jsme je v relativně krátkém času. Žiju svůj sen a užívám si ho na maximum. Tento titul je speciální, ale to je pro mne vlastně každý. Vítězství je palivo, které potřebuji k tomu, abych se dále zlepšoval a vyvíjel. Na celém titulu mám samozřejmě nejraději oslavu s mým týmem a fanoušky v takovém stylu, jako jsme to udělali dnes. Je důležité slavit s celým týmem, protože když vyhráváme, tak vyhráváme všichni společně a když prohráváme, tak prohráváme také všichni společně. Vidět zde takový počet mých fanoušků je skvělé, byla zde úžasná atmosféra, což je pro mne velmi důležité,“ řekl Marc Márquez.


Další články sekce MotoGP