KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 4. února do 10. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Meregalli: Rossi může bojovat o titul

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Meregalli: Rossi může bojovat o titul
15.06.2018
 

Manažer továrního týmu Movistar Yamaha je přesvědčen o tom, že v podáního jeho svěřenců ještě není boj o mistrovský titul zcela ztracen.

Manažer továrního týmu Movistar Yamaha, pan Massimo Meregalli, hovořil před víkendovou Grand Prix Katalánska o aktuální situaci v tabulce šampionátu. Jak Meregalli prozradil, je přesvědčen o tom, že pro Valentina Rossiho ani Mavericka Vinalese zatím není boj o mistrovský titul ztracen.
 
Valentino Rossi ztrácí před víkendovou GP Katalánska na lídra šampionátu Marca Márqueze 23 mistrovských bodů, jeho týmový kolega Maverick Vinales zaostává o 28 bodů. To není dle Meregalliho společně s faktem, že v Barceloně i Assenu se Yamahám v minulosti dařilo, žádná propastná ztráta.
 
„Následující okruhy v Barceloně a Assenu Yamaze v minulosti vždy seděly, uvidíme, jak této situace dokážeme využít. Věřím, že v následujících dvou závodech získáme spoustu bodů, ale poté mi dělá starosti Sachsenring, stejně tak, jako Brno. Do té doby bychom ale měli mít od Yamahy nějaké nové díly. Pokud Yamaha dodá nové díly včas a pomohou vyřešit naše dosavadní obtíže, myslím si, že Valentino má na to, aby letos bojoval o mistrovský titul, stejně tak, jako Maverick,“ řekl Massimo Meregalli

Další články sekce MotoGP