KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Miller místo Petrucciho do továrního týmu?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Miller místo Petrucciho do továrního týmu?
07.11.2019
 

V Paddocku na malajském Sepangu kolovaly informace o tom, že by mohl v příštím roce v továrním týmu Ducati Petrucciho nahradit Jack Miller.


V průběhu zámořských závodů se v paddocku šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů začaly šířit nepotvrzené spekulace o tom, že by s ohledem na vynikající výsledky mohl nahradit Jack Miller továrního jezdce Danila Petrucciho, který by se vrátil do týmu Pramac Racing.

Na tohle téma hovořil v rámci Grand Prix Malajsie také manažer satelitního týmu Pramac Racing, pan Francesco Guidotti, který tyto spekulace ovšem jednoznačně vyvrátil. Jak tento muž potvrdil, tým počítá s tím, že v roce 2020 pojede opět s Jackem Millerem.

„Tyto spekulace se objevily nejdříve na Aragónu. Poté byl dva závody klid a v Sepangu se mne lidé opět ptali na tuto záležitost. Samozřejmě je v motocyklovém sportu možné vše, protože obě smlouvy má v ruce Ducati. My ale počítáme s tím, že s námi Jack pojede i v příštím roce, dohodli jsme se takto v rámci GP na Red Bull Ringu. Má slíben motocykl GP20, stejně tak, jako ho má slíbený Pecco Bagnaia.“ řekl Francesco Guidotti.


Další články sekce MotoGP