KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Miller: Tovární tým je sen

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac
Miller: Tovární tým je sen
20.04.2019
 

Australan Jack Miller doposud zajížděl lepší výsledky, než jeho bývalý kolega Danilo Petrucci a dodává, že místo v továrním týmu je pro něj stále velkým snem.


Při Grand Prix v Austinu předvedl australský závodník Jack Miller skvělý výkon, když se dokázal na satelitním motocyklu Ducati v barvách týmu Pramac prosadit na pódium a zároveň se tak stal nejlepším jezdcem v sedle motocyklu Ducati.

Nejen díky tomuto výsledku se z mnoha stran ozývají hlasy, že by si právě Miller zasloužil místo v továrním týmu Ducati. Zde dělá Doviziosovi parťáka italský závodník Danilo Petrucci, jenž zatím výsledkově zaostává, a navíc má podepsanou smlouvu pouze na jeden rok.

Samotný Miller přiznává, že místo v továrním týmu je jeho velkým snem.

„Samozřejmě jako u spousty jezdců i pro mne je místo v továrním týmu velkým snem. Bylo by skvělé, kdybych v budoucnu dostal šanci nastoupit do továrního týmu Ducati. Myslím si, že zatím v letošní sezoně odvádíme skvělou práci. Co se týče porovnání s Petruccim, Danilo je zatím vždy rychlejší v kvalifikacích, ale v závodech, které jsem dokončil, jsem byl vždy před ním. Doposud sezona probíhá dobře, ale uvidíme, jak se nám bude dařit po návratu do Evropy,“ řekl Jack Miller


Další články sekce MotoGP