KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Mir k Suzuki, Lorenzo bez práce?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Marc VDS
Mir k Suzuki, Lorenzo bez práce?
31.05.2018
 

Joan Mir dle nejnovějších informací již uzavřel dohodu se Suzuki a pojede v továrním týmu v příštím roce, tím je Lorenzo i Iannone mimo hru.

K oficiálnímu oznámení zatím sice nedošlo, ale dle zákulisních informací již byla uzavřena dohoda mezi továrním týmem Suzuki a mladým španělským závodníkem Joanem Mirem. Jak tyto informace potvrzují, Mir pojede v příští sezoně v barvách továrního týmu Suzuki a oznámení by mělo přijít v několika následujících dnech.

Tato informace zároveň potvrzuje, že nedopadla jednání mezi Jorge Lorenzem a Suzuki, stejně tak, jako u současného jezdce továrny – Andrey Iannoneho.

Zatímco Iannone bývá nyní spojován s budoucností v továrním týmu Aprilie, kde by mohl nahradit britského závodníka Scotta Reddinga, jenž v letošní sezoně předvádí ne zrovna přesvědčivé výsledky, u Lorenza je situace mnohem komplikovanější.

Vše nasvědčuje tomu, že Lorenzo nezíská tovární motorku pro sezonu 2019 Zákulisní spekulace Lorenzovu budoucnost spojují se satelitním motocyklem Yamaha, který mohl být provozován týmem Marc VDS.


Další články sekce MotoGP