KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. prosince 2019 do 5. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Mir vynechá Grand Prix Rakouska

Text: jnyk, Zdroj: TZ Suzuki
Mir vynechá Grand Prix Rakouska
08.08.2019
 

Joan Mir se rozhodl vynechat závodní víkend na rakouském Red Bull Ringu a plně se zotavit pro další Grand Prix na Silverstone.


Španělský závodník Joan Mir absolvoval při pondělním testu na brněnském Masarykově okruhu těžký pád, po kterém musel být transportován do nemocnice, kde ale zůstal pouze na pozorování a žádná zranění nebyla odhalena.

I přesto se ale Mir stále zotavuje z těžkého pádu a rozhodl se ni neriskovat a vynechat nadcházející Grand Prix Rakouska na okruhu Red Bull Ring.

„Je to velká škoda, že musím po pádu při testech vynechat následující závod. Byl to těžký pád a byl jsem převezen do nemocnice na důkladnou prohlídku. Měl jsme hodně pohmožděnin, takže to bylo docela bolestivé, ale již je to lepší. Nyní mne čeká ještě prohlídka v Barceloně a pak bych se začal opět připravovat. Je to velká škoda, protože za sebou máme dobrý test, ale nyní musím myslet na to, abych se co nejlépe připravil na závody v Silverstone. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří se o mne postarali a také fanouškům, kteří mi poslali spoustu pozitivních zpráv,“ řekl Joan Mir.


Další články sekce MotoGP