Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.

Nejlepším na Ducati byl Scott Redding

05.03.2016

Nejrychlejší jezdec s motocyklem Ducati byl při závěrečném testu MotoGP Brit Scott Redding.

Nejrychlejším jezdcem s motocyklem Ducati třídenního testu MotoGP v Kataru, byl britský pilot týmu Octo Pramac Yakhnich, Scott Redding. Ten na okruhu Doha během posledního dne testování zajel čas 1:55,326, což znamenalo celkově druhou pozici, když nestačil pouze na nejrychlejšího Jorge Lorenza. Jeho týmový kolega Danilo Petrucci se testu nezúčastnil kvůli zranění z testování v Austrálii, ale z Itálie dorazila pozitivní informace o léčbě zraněné ruky a Ital by tak mohl stát na startu zahajovacího závodu roku.

Scott Redding
„Jsem opravdu velmi šťastný. Chtěl jsem, abych předvedl svůj opravdový potenciál. Na začátku jsme trochu bojovali s novými pneumatikami, ale věci se den po dni zlepšovali. Dnes jsem byl silný s novou pneumatikou, ale mohl jsem zajet nejrychlejší kolo v desátém kole stintu, který jsem jel s pneumatikou, která měla najeto už 15 kol. Závod není o mnoho delší. Jsem velmi spokojený, mám pocit, že důvěra se blíží. V těchto dnech jsme měli dvě motorky a to mi dalo možnost jezdit bez nějakých starostí. Grand Prix Kataru? Když říkám, že mým cílem je top šest, tak se někdo začne smát. Ukázal jsem, že jsem schopen zůstat na této úrovni a budu se snažit udělat ještě lepší práci.“