KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Oliveira a Syahrin mají ještě hodně práce

Foto: Red Bull KTM Tech3
Oliveira a Syahrin mají ještě hodně práce
26.02.2019
 

Tým Red Bull KTM Tech3 dokončil třídenní IRTA test v Kataru.


Duo Red Bull KTM Tech3 Teamu má za sebou poslední IRTA test této okurkové sezony. Na okruhu Losail v Kataru Miguel Oliveira a Hafiz Syahrin tři dny pracovali na strojích KTM. Před oběma jezdci je ještě hodně práce, zvláště poté, co Oliveira skončil na 20. pozici a Syahrin na posledním, 23. místě, ale oba věří, že tvrdou prací posunou svá jména vzhůru výsledkovou listinou.

Miguel Oliveira
„Dnes byly kvůli větru rozhodně těžší podmínky, než v předchozích dvou dnech. Začali jsme trochu pomalu, pokud jde o čas na kolo, ale pak jsem zlepšil tempo a jezdil poměrně dobře. Bohužel test skončil pádem, ale cítil jsem, že jsem byl silnější. Také tým udělal několik změn na motocyklu, s nimiž jsem byl velmi spokojen. Myslím, že jsme tento test skončili, aniž bychom skutečně dosáhli limitu a dostali maximum z motocyklu, takže si ponecháme ještě několik desetin v kapse pro víkend GP.“

Hafiz Syahrin
„Jsem velmi rád, že jsem vylepšil čas na kolo, a také za práci s týmem v posledním dni. Víme, že jsme stále velmi daleko, i když jsme byli rychlejší. Začal jsem trochu chápat, jak se přizpůsobit motocyklu. Vyzkoušeli jsme závodní simulaci, která nebyla opravdu špatná, ale také nebyla velmi rychlá, protože jsme potřebovali porozumět motocyklu. Zároveň jsem poprvé jel závodní vzdálenost s KTM. V závodním víkendu musíme více tahat, to je jisté. Uvidíme, co můžeme udělat. Nyní začnu chápat zpětnou vazbu stroje a snažím se týmu vysvětlit vše. Krok za krokem získávám více důvěry, cítím, že jsem našel hranici s přední pneumatikou. Přesto je toho hodně, co musíme udělat."
 


Další články sekce MotoGP