KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. do 26. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Oliveira má první top10 v MotoGP

Foto: Red Bull KTM Tech3 Team
Oliveira má první top10 v MotoGP
16.08.2019
 

Skvělý výsledek zaznamenal v rakouské Grand Prix Miguel Oliveira, jeho týmový kolega Hafizh Syahrin naopak do cíle nedojel.


Vynikající výsledek zaznamenal v rakouské Grand Prix portugalský jezdec Miguel Oliveira, který na okruhu Red Bull Ring dojel v závodě MotoGP na osmé pozici a zaznamenal tak pro sebe premiérovou top deset královské kategorie. Úspěch týmu Herve Poncharala, pro něhož to byla první top ten s motocyklem KTM, zastiňuje výsledek Malajce Hafizha Syahrina, který do cíle nedojel poté, co havaroval ve třetím kole a skončil s otřesem mozku na vyšetření v nemocnici.

Miguel Oliveira
„Dnes to byl skvělý závod Kromě startu, při kterém jsme měli nějaké problémy a já nemohl jet tak rychle, jak jsem chtěl. Ale zbytek byl docela zábavný, s mnoho předjížděními. Moje tempo bylo velmi dobré, jak jsme viděli včera. Jsem velmi spokojený s tímto výsledkem, s mou první top deset a pro tým s motocyklem KTM. Jsem opravdu rád a myslím si, že si zasloužíme tento výsledek poté, co jsme opravdu tvrdě pracovali a porozuměli motocyklu. Všichni mi velmi pomohli, takže si myslím, že je to slušná odměna KTM v jejich domácí Grand Prix. Být v top10 a být první KTM v závodě, je pro nás velmi pozitivní. Nyní jedeme na Silverstone s dobrým pocitem.“

Hafizh Syahrin
„závod nekomentoval – ještě během závodu byl odvezen do nemocnice“
 


Další články sekce MotoGP