KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pedrosa představil nového šéfmechanika

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Repsol Media
Pedrosa představil nového šéfmechanika
23.10.2014
 

Po velmi dlouhé spolupráci z Daniho týmu odchází jeho šéfmechanik Mike Leitner, po skončení letošní sezony se na jeho pozici přesunu Ramon Aurin.

I když bylo již delší dobu dobře známo, že španělského závodníka Dani Pedrosa na konci letošní sezony opustí po dlouhé době jeho šéfmechanik Mike Leitner, tato informace byla oficiálně potvrzena teprve minulý týden.
 
Dani ajeho tým ale dokázal velmi rychle zareagovat a již dnes Pedrosa potvrdil Leitnerva nástupce, jímž bude devětačtyřicetiletý Ramon Aurin, který v šampionátu Mistrovství světa působí již od roku 1990. Zároveň právě tento muž zastává v továrním týmu Repsol Honda pozici inženýra telemetrie, nyní jej čeká nová výzva na pozici šéfmechanika.
 
„Po oznámení odchodu Mike Leitnera jsme společně s HRC velmi rychle našli řešení. Já i Honda jsme měli na věc stejný názor a díky tomu již dnes mohu oznámit, že mým novým šéfmechanikem bude Ramon Aurin. Jsem přesvědčen o tom, že se jedná o nejlepší volbu, jakou jsme mohli udělat,“ řekl Dani Pedrosa.

 


Další články sekce MotoGP