KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pernat: Vinales je favoritem

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Yamaha
Pernat: Vinales je favoritem
13.04.2017
 

Zkušený italský manažer Carlo Pernat označil po úvodních dvou Grand Prix sezony Mavericka Vinalese za jasného favorita na letošní titul.

Italský manažer pan Carlo Pernat působí v paddocku šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů již opravdu dlouhou dobu a také z tohoto důvodu má spoustu kontaktů a zákulisních informací. Nyní se současný manažer Andrey Iannoneho vyjádřil k úvodním dvěma závodům sezony a komentoval výkony mladého Vinalese.
 
Jak Pernat rezolutně prohlásil, s ohledem na zimní testy a výsledky úvodních dvou Grand Prix letošní sezony platí mladý Maverick Vinales na tovární Yamaze za jednoho z hlavních favoritů královské kubatury.
 
„Maverick předvádí opravdu obdivuhodné výkony. V průběhu svých dvou premiérových závodů v sedle tovární Yamahy se etabloval do pozice jasného favorita letošní sezony MotoGP. To, co předváděl na trati v Argentině, bylo opravdu obdivuhodné. Byl konstantně vepředu, a to jak v průběhu volných tréninků, tak poté i v samotném závodě. Něco takového jsem ještě neviděl. Vypadá to, jako by mu byla letošní Yamaha šitá přímo na míru,“ řekl Carlo Pernat

Další články sekce MotoGP