KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci a Miller o zimním testování

Foto: Alma Pramac Racing Team
Petrucci a Miller o zimním testování
08.03.2018
 

Danilo Petrucci a Jack Miller, hodnotí po zimním testování sami sebe.

 
Testovací období skončilo a sezona MotoGP roku 2018 pomalu stojí na svém startu. Tým Alma Pramac Racing je připraven na rok plný očekávání. Jeden týden před úvodním závodem na okruhu Losail v katarském Doha přišel čas na zhodnocení zimních aktivit. Poté, co se dozvěděli názory šéfů svých týmů Daniela Romagnoliho a Cristhiana Pupulina, ale i manažera týmu Francesco Guidottiho, se Danilo Petrucci a Jack Miller ohodnotili po oficiálním testování MotoGP v Malajsii, Thajsku a Kataru.
 
Danilo Petrucci
 
Moje skóre z 10?
8 "Jsem velmi spokojen s testy"
Přidal jsem si minus kvůli havárii v Kataru, i když, upřímně, byl to opravdu divný pád. Zajel jsem velmi dobrou simulaci závodů, vždy jsme jezdili rychle. Ve všech třech testech bylo několik lehce obtížných okamžiků, takže jsem velmi šťastný, a to nám dává velkou důvěru, protože v zimních testech minulých let bylo mnoho problémů.
 
PLUS
Na motocyklu jsme provedli jen velmi málo změn, což znamená, že jízda je v pořádku. Byli jsme jediní, kteří zajeli všech 22 kol simulace závodů. Nedává nám to žádnou cenu, ale mentalitu, což je pro nás skvělý přínos.
 
MINUS
Pád během druhého dne testování v Kataru byl zcela nečekaný. Škoda, protože jsem chtěl dokončit testy bez toho, abych se zranil. Také jsem dokončil testování v dobrém fyzickém vztahu. Doufám, že nám to během sezony přinese ovoce.
 
 
 
Jack Miller
 
Moje skóre z 10?
5 "Mohlo to být lepší, mohlo by to být horší"
Jsem spokojen s prací, kterou jsme udělali v zimních testech. Hodně jsme najezdili a získali jsme spoustu informací, které nám umožnily, abychom každý den dělali kroky vpřed. Podařilo se nám překonat obtíže, které vznikly na každém okruhu, což je důležitý aspekt. Mohu říci, že jsme vyrazili správným směrem.
 
PLUS
Na každém okruhu jsme jezdili dost rychle, zlepšovali jsme se den po dni a kolo za kolem. Pocity jsou velmi pozitivní, cítím se v klidu na motorce, mám jistotu a jsem připraven bojovat.
 
MINUS
Dvě havárie v Malajsii a Thajsku byly trochu hloupé. Mohly bychom jim říkat nováčkovská chyba. V Kataru to však byla velmi zvláštní věc. Nikdo nemá rád havárii. Jednou jsem při každém testu havaroval. Od této chvíle... "už žádné další".


 


Další články sekce MotoGP