KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci místo Lorenza

Foto: Alma Pramac Racing Team
Petrucci místo Lorenza
07.06.2018
 

Danilo Petrucci s Andreou Doviziosem v roce 2019 v Teamu Ducati.

 
Závodní oddělení Ducati Corse oznámilo, že dosáhlo dohody s Danilo Petruccim, který vstoupí v roce 2019 do továrního Teamu Ducati. 27letý jezdec z italského Terni byl povýšen do továrního týmu po čtyřech sezonách v privátní formaci Pramac Racing Team.
 
Danilo Petrucci
„Je samozřejmé, že pro mne, být součástí továrního týmu, se splnil sen. Je mi velkou ctí stát se oficiálním jezdcem Teamu Ducati, zvláště pro někoho, jako jsem já, kdo začal v Ducati, jako testovací jezdec produkčních motocyklů.
Nejprve bych rád poděkoval Paolo Campinotimu a Francesco Guidottimu, kteří mi před čtyřmi lety dali šanci závodit na Ducati v Pramac Racing Teamu. Bez nich by to všechno nebylo možné. Chtěl bych také poděkovat manažerům Ducati a Ducati Corse, pánům Claudio Domenicalimu, Gigi Dall'Ignovi a Paolo Ciabattimu, který mne nejprve ocenil, jako člověka, a poté, jako jezdce. Opravdu se nemůžu dočkat, až začnu toto nové dobrodružství v továrním týmu. Nyní chci dokončit sezonu mezi prvními pěti jezdci, a poté zahájit novou sezonu s Teamem Ducati.“


 


Další články sekce MotoGP