KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci: Návrat až v Le Mans

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Pramac Ducati
Petrucci: Návrat až v Le Mans
17.04.2016
 

Italský závodník Danilo Petrucci se do sedla svého motocyklu vrátí až v Le Mans, návrat v Jerezu musel být odložen.

Italský závodník Danilo Petrucci si nepříjemně poranil ruku již při závěrečných testech letošní zimní přípravy a i přes svoji snahu nastoupit do prvního závodního víkendu v Kataru nakonec musel od své účasti odstoupit. Dle původního plánu bylo rozhodnuto, že Danilo vynechá tři úvodní zámořské závody a vrátí se příští týden v Jerezu.
 
Tento plán byl ale nakonec s ohledem na rekonvalescenci jezdce ještě o 14 dní odložen. Danila tedy v sedle Ducati tým Pramac bude nahrazovat Michele Pirro i v Jerezu, Petrucci se za řidítka svého motocyklu vrátí až při Grand Prix Francie v Le Mans.
 
„Není to pro nás žádné velké překvapení, očekávali jsme, že Danilo bude muset vynechat i Grand Prix v Jerezu. Optimistické plány sice hovořily o tom, že by Jerez mohl stihnout, ale nakonec se ukázalo, že to není reálné. Minulý týden Danilo podstoupil kontrolní lékařskou prohlídku, která ukázala, že je vše v pořádku, ale s ohledem na rekonvalescenci bude jistější počkat s návratem až do Le Mans,“ řekl manažer týmu Francesco Guidotti.

Další články sekce MotoGP