KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci: O smlouvě zatím nejednáme

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Petrucci: O smlouvě zatím nejednáme
18.05.2019
 

Danilo Petrucci potvrdil, že jednání o prodloužení jeho smlouvy u továrního týmu Ducati zatím ještě neprobíhají.


Italský závodník Danilo Petrucci má u továrního týmu Ducati podepsanou smlouvu pouze do konce letošní sezony, o tom, zda bude jeho smlouva prodloužena, zatím žádná jednání neprobíhají. Jak samotný Petrucci potvrdil, je si vědom toho, že případné prodloužení kontraktu je závislé především na výsledcích.

Zároveň ale Danilo dodává, že spekulace v médiích, kdo by jej mohl v příští sezoně u Ducati nahradit, mu zrovna klidu nepřidávají. Ale samotný potvrdil, že do Grand Prix v Mugellu určitě nový kontrakt nabídnut nedostane.

„Jednání o prodloužení smlouvy zatím na plánu nemáme. Samozřejmě, kdyby mi nyní někdo řekl, že mám své místo u Ducati jisté i pro příští rok, byl bych šťastný a také bych měl větší klid. Já se ale snažím nyní soustředit především na každý závodní víkend a tam podávat co nejlepší výsledky. Celý svůj život jsem snil o tom, že bych závodil pro tovární tým Ducati a nyní se mi tento sen splnil. Chci si tedy užívat to kde jsem a co dělám a zároveň podávat co nejlepší možné výsledky,“ řekl Danilo Petrucci.


Další články sekce MotoGP