KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci: Pramac mne tlačí dopředu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac
Petrucci: Pramac mne tlačí dopředu
09.03.2018
 

Italský závodník Danilo Petrucci přiznal, že Pramac letos udělá maximum proto, aby si Petrucci vysloužil místo v továrním týmu Ducati.

Italský závodník Danilo Petrucci otevřeně prohlašuje, že letošní sezona v královské kubatuře MotoGP je u něj velmi pravděpodobně tou poslední v barvách satelitního týmu Pramac Ducati. Jak totiž Petrucci přiznal, jeho jasným cílem je ucházet se o pozici jezdce v továrním týmu.
 
Zároveň ale tento italský závodník dodává, že pokud se mu nepodaří pro rok 2019 získat pozici v továrním týmu Ducati, velmi pravděpodobně přejde pod křídla jiné továrny. Tato skutečnost bude ale samozřejmě úzce souviset s tím, jaké nabídky Petrucci v průběhu letošního roku obdrží.
 
„Pramac mne letos hodně tlačí dopředu, chtějí mi pomoci v tom, abych se prosadil do továrního týmu. Motorku mám letos téměř totožnou jako právě jezdci v továrním týmu. Nebudeme dělat žádní experimenty, ale maximálně se budeme snažit získávat co nejlepší výsledky. Zatím jsme ale s Ducati o této variantě nejednali, musíme vyčkat na průběhu úvodních závodů. Pro Ducati je zatím prioritou udržet Lorenza a Doviziosa, pokud budu ale rychlejší jak některý z nich, budu mít šanci,“ řekl Danilo Petrucci.

Další články sekce MotoGP