KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci: Stoner má neuvěřitelný styl

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Ducati
Petrucci: Stoner má neuvěřitelný styl
03.03.2017
 

Danilo Petrucci stále obdivuje Casey Stonera, jenž byl i při nedávných testech v Malajsii opět neuvěřitelně rychlý.

Při představení nových barev satelitního týmu Pramac Racing poskytl italský závodník Danilo Petrucci také několik rozhovorů, jeden z nich byl na téma aktuálního testovacího jezdce italské továrny - Australana Casey Stonera.
 
Dle Petrucciho je Stonerův jezdecký styl opravdu neuvěřitelný a žádný z dalších jezdců Ducati není schopen jezdit na motocyklu, jenž má nastavení, které používá právě Casey Stoner. Zároveň Petrucci dodává, že je pro něj až nepochopitelné, jak dokáže být Stoner na motorce s takovým nastavením tak rychlý.
 
„Caseyho jezdecký styl je opravdu obdivuhodný, s jeho nastavením nedokáže jezdit žádný jiný jezdec. Charakteristika jeho stylu je výrazně odlišná od toho, jak jezdí všichni ostatní závodníci. Ale rozhodně to není tím, že by zapomněl, jak se jezdí na motorce, stále je neuvěřitelně rychlý. Už když jsem ho viděl první den na trati v Sepangu, byl jsem překvapený, jak byl okamžitě rychlý. U něj nehraje žádnou roli, zda trénuje nebo ne. Mám velké štěstí, že s ním mohu spolupracovat a získávat jeho data a poznatky,“ řekl Danilo Petrucci.

Další články sekce MotoGP