KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Petrucci zůstává u Pramacu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Petrucci zůstává u Pramacu
30.06.2017
 

Danilo Petrucci se rozhodl odmítnout nabídku továrníího týmu Aprilie a prodloužil svoji stávající smlouvu u týmu Pramac Racing, kde bude mít tovární podporu.

Italský závodník Danilo Petrucci dostal již před několika týdny od italské továrny Aprilia velmi lákavou nabídku, kdy by mohl v továrním týmu v příští sezoně nahradit britského závodníka Sama Lowese. I přesto se ale Petrucci rozhodl tuto nabídku odmítnout.
 
V uplynulých závodech zaznamenal Petrucci hned řadu pozitivních výsledků, čehož si samozřejmě všímá i italská továrna Ducati. Proto poskytla Petruccimu ještě lákavější nabídku, než konkurenční Aprilia. Jak samotný Petrucci na Sachsenringu potvrdil, s Ducati se již dohodl.
 
Petrucci tak bude pokračovat v barvách satelitního týmu Pramac Racing, kdy bude mít ale zajištěnou tovární podporu ze strany Ducati. Zároveň si i výrazně finančně polepší.
 
„U Ducati mám k dispozici konkurenceschopný materiál a pro příští sezonu mi nabídli ještě lepší podmínky. Proto jsem se rozhodl nabídku od Aprilie odmítnout a i v příští sezoně pojedu v barvách týmu Pramac,“ řekl Danilo Petrucci

Další články sekce MotoGP