KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pierer:KTM bude v MotoGP dalších 7 let

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Pierer:KTM bude v MotoGP dalších 7 let
01.02.2020
 

Generální ředitel rakouské továrny KTM prohlásil, že s účastí v královské kubatuře MotoGP počítá minimálně do konce roku 2026.


Za tři roky působení KTM v královské kubatuře MotoGP zaznamenala rakouská továrna značný progres, což je také jeden z důvodů, proč její generální ředitel Stefan Pierer počítá s dalším dlouhodobým plánem.

Jak Pierer potvrdil, KTM počítá s účastí v královské kubatuře MotoGP i pro dalších 7 let, což v řeči čísel znamená dohodu minimálně do konce sezony 2026. Zároveň ale Pierer dodává, že jasným cílem zůstává se stále postupnými kroky přibližovat k boji o mistrovský titul.

„Ano, dohodli jsme se na pokračování naší spolupráce a KTM tak bude součástí královské kubatury MotoGP minimálně do konce roku 2026. Dorna i Carmelo Ezpeleta odvádí skvělou práci, i proto je pro nás důležité být součástí tohoto cirkusu, a to jak z marketingového, tak i prodejního hlediska. Dorna nás ujistila, že neplánuje žádné zásadní změny pravidel, proto také nevidíme jediný důvod, proč bychom v MotoGP neměli pokračovat. KTM bude součástí tohoto šampionátu minimálně do konce roku 2026,“ řekl Stefan Pierer


Další články sekce MotoGP