KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal chválí spolupráci s KTM

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Poncharal chválí spolupráci s KTM
27.01.2019
 

Manažer satelitního týmu Tech 3 si po prvních měsících velmi chválí spolupráci s rakouskou továrnou KTM.


Po dlouhých letech Hervé Poncharal se svým týmem Tech 3 odešel od Yamahy a zahájil spolupráci s rakouskou továrnou KTM. I když v úvodních testech nebyly výsledky nijak oslnivé, je tento francouzský manažer z nové spolupráce doslova nadšený a svého rozhodnutí vůbec nelituje. 

Jak Hervé prozradil, u spolupráce s KTM jej doslova nadchla nálada a odhodlání všech zaměstnanců rakouské továrny včetně jejich představitelů. Samotný Poncharal je přesvědčen o tom, že již ve velmi blízké budoucnosti uvidíme motocykly KTM vyhrávat závody.

„Hned po zahájení spolupráce s KTM jsem cítil, že budeme více než jen zákazníci. Měníme si informace a zkušenosti se všemi lidmi, kteří jsou součásti celého projektu KTM v MotoGP. A v kubatuře Moto2 to bude velmi podobné. Udělali na mne obrovský dojem lidé jako šéf Red Bullu Mateschitz nebo pánové Pierer a Trunkenpolz z KTM. Jde sice o závodění, ale s tím je samozřejmě spojena podpora marketingu značek Red Bull a KTM. Když budeme mít v závodění úspěch, podpoříme prodej. Všichni máme tedy jeden jasný a společný cíl, stejně tak jako jasné propojení mezi motorsportem a produkty. To na této spolupráci miluji,“ řekl Hervé Poncharal.  


Další články sekce MotoGP