KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Cílem jsou body

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Poncharal: Cílem jsou body
22.03.2019
 

Manažer týmu Tech 3 je spokojen s úvodní Grand Prix Kataru a cílem pro další Grand Prix jsou bodované pozice.


Hervé Poncharal se svým týmem Tech 3 přestoupil ke KTM, se kterou již absolvoval první Grand Prix letošní sezony v Kataru. Nyní se tento zkušený manažer v krátkém rozhovoru ohlíží za prvním víkendem s rakouskou technikou a zároveň dodává, že s dosavadními výsledky je spokojený.

Poncharal přiznal, že přestup na novou techniku nebyl rozhodně jednoduchý a celý jeho tým musel v průběhu zimy odvést opravdu velký kus práce. Nyní má Hervé pro další závody jasný cíl – bojovat o body.

„V Kataru jsme měli výhodu, že jsme na této trati před závodem mohli testovat. V Argentině to bude jiné, tam budeme začínat s novou motorkou v podstatě od nuly. Oba naši jezdci ale tamní okruh mají v oblibě, takže věřím, že to nám práci alespoň trošku usnadní. Cíl pro tento závodní víkend je jasný – chceme bojovat o bodované pozice. Je ale pravdou, že to v tak nabitém startovním poli, a tak vysoké úrovni konkurence vůbec jednoduché. Budeme tvrdě bojovat, ale je pravdou, že po vydařeném startu v Kataru můžeme jet do Argentiny s optimismem,“ řekl Hervé Poncharal.


Další články sekce MotoGP