KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Také jsme měli o Millera zájem

Text: jnyk, Zdroj: MCN, Foto: LCR Honda
Poncharal: Také jsme měli o Millera zájem
12.12.2014
 

Manažer satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3, pan Hervé Poncharal, přiznal, že i jeho tým měl velký zájem o Jacka Millera, avšak proti HRC neměl v jednáních šanci uspět.

Jak jsme vás již dříve informovali, v roce 2015 čeká australského závodníka Jacka Millera premiérová sezona v královské kubatuře MotoGP a to po přestupu přímo z nejnižší kategorie Moto3. Svůj debut absolvuje Miller v barvách týmu LCR Honda, dle nejnovějších informací měl o jeho služby ale také vážný zájem tým Monster Yamaha Tech 3 pod vedením Hervé Poncharala.
 
Jak samotný Poncharal ale v jednom z nedávných rozhovorů přiznal, měl také o služby Millera v příští sezoně vážný zájem. Dle slov tohoto zkušeného manažera ale neměl proti nabídce japonské továrny Honda šanci uspět.
 
„Určitě bude velmi zajímavé sledovat, jak si Jack v příští sezoně povede. Nikdy nesmíte zapomínat na to, ze MotoGP je především velká show a proto potřebujeme stále nové tváře a nové hvězdy. Jack a jeho jezdecký styl se mi moc líbí, také náš tým s jeho managementem jednal ohledně možné budoucnosti. Už od prvního dne ale bylo jasné, že o něj má obrovský zájem HRC. Proto také nejednali s jednotlivými týmy, ale přímo s továrnou samotnou. Už od Grand Prix v holandském Assenu bylo jasné, že má velmi silné vztahy s Hondou.  Od této chvíle mi bylo jasné, že nemáme šanci a že je nemožné Jacka získat pro náš tým,“ řekl Hervé Poncharal pro MCN.

Další články sekce MotoGP