KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Věřím potenciálu KTM

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Tech 3
Poncharal: Věřím potenciálu KTM
29.09.2018
 

Majitel týmu Tech 3, pan Hervé Poncharal, je přesdvěčen o schopnostech rakouské KTM a plně věří jejich potenciálu.

Manažer satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3, pan Hervé Poncharal, již dříve učinil rozhodnutí odejít od Yamahy a pro příští sezonu přejít k rakouské KTM. Jak nyní tento muž potvrdil, rozhodnutí učinil ještě dříve, než se ukázalo, v jakých problémech letos Yamaha se svojí technikou v MotoGP je.
 
Zároveň ale Poncharal dodává, že hlavní motivací byla silná podpora ze strany KTM a Red Bullu, která mu v rámci této spolupráce byla nabídnuta.
 
„Zůstávám samozřejmě obchodníkem a jde mi o budoucnost mého týmu. Zde jsem dostal tříletou smlouvu, která mi zaručuje motocykly KTM a silnou podporu ze strany Red Bullu. I proto jsem se rozhodl ukončit dlouhou kapitolu s Yamahou a odejít ke KTM. U KTM neustále tvrdě pracují a jsem přesvědčen o tom, že kdyby je nepotkalo několik problémů, byli by letos ještě silnější. Pol se letos trápí se zraněními, v Německu přišli o testovacího jezdce Miku Kallia a vše zůstalo pouze na Bradleym. Nedělám si obavy, jsem přesvědčen o tom, že v horizontu pár let bude KTM bojovat o titul,“ řekl Hervé Poncharal

Další články sekce MotoGP