KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Z příchodu KTM mám radost

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Tech 3
Poncharal: Z příchodu KTM mám radost
05.02.2017
 

Manažer satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3 prohlásil, že příchod KTM do MotoGP je pozitivním krokem pro celý šampionát.

Manažer týmu Monster Yamaha Tech 3, pan Hervé Poncharal, se připravuje na novou sezonu s novými jezdci Jonasem Folgerem a Johannem Zarcem. Zároveň se tento zkušený manažer po tesech v malajském Sepangu vyjádřil ke svým očekáváním od nové sezony.
 
Dle jeho slov je jasným cílem bojovat o pozici nejlepšího nováčka. Poncharal také prohlásil, že má velkou radost z příchodu rakouské továrny KTM do šampionátu, čímž se opět zvedne úroveň konkurence a závody budou opět zajímavější.
 
„Mám velkou radost z toho, že do MotoGP přichází další továrna, kterou je KTM. Je to další evropská továrna, která má skvělou historii a výsledky v Moto3 nebo v Rallye, kde už oslavili své šestnácté vítězství. Je jasné, že budou potřebovat nějaký čas na to, aby se dostali do popředí. Já osobně jsem ale přesvědčen o tom, že Bradley i Pol budou nejpozději v druhé polovině sezony velmi blízko našim jezdcům, poté očekávám vyrovnané souboje. Oba sou rychlí jezdci a jakmile si zvyknou na novou techniku, můžeme se těšit na dobré výsledky,“ řekl Hervé Poncharal.

Další články sekce MotoGP