KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. června do 16. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Zarco je jako Dovi

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Poncharal: Zarco je jako Dovi
05.01.2019
 

Dle slov Hervého Poncharala může Johann Zarco v barvách KTM dosáhnout stejných úspěchů, jako Dovizioso u italské Ducati.


Pro rok 2019 sice spojení Johanna Zarca a týmu Hervého Poncharala končí, protože Zarco přechází do továrního týmu rakouské KTM, nicméně i tým Tech 3 pojede motocykly KTM, a proto se dá očekávat úzká spolupráce.

Jak nyní v jednom z rozhovorů manažer týmu Tech 3, pan Hervé Poncharal, prozradil, je přesvědčen o tom, že Johann může v barvách továrního týmu KTM dosáhnout stejných úspěchů, jako dosáhl Andrea Dovizioso v barvách tovární Ducati. Dle slov Poncharala mají tito dva jezdci hodně společného. 

„Zarco i Dovizioso mají hodně společného. Ani jeden z nich se nechová jako nějaká superstar. Oba jsou úzce spjati se svým týmem, a díky tomu dokáží svůj tým motivovat. I proto si myslím, že Johann má na to, aby dosáhl u KTM úspěchů, jako Dovi v barvách Ducati. Johann obětuje 100 svého času své práci, pracuje velmi tvrdě a je také dobrý technik. Dokáže věci dobře analyzovat a týmy dokáže vždy poskytnout velmi přesné informace,“ řekl Hervé Poncharal.


Další články sekce MotoGP