KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Zarco se změnil

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin
Poncharal: Zarco se změnil
27.07.2018
 

Manažer satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3 si postěžoval na Johanna Zarca, jehož chování se dle jeho slov v letošní sezoně změnilo.

Manažer satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3, pan Hervé Poncharal, v jednom z nedávných rozhovorů vyjádřil své zklamání z chování francouzského závodníka Johanna Zarca, který se dle jeho slov během letošní sezony výrazně změnil.
 
Dle slov Poncharala je u Zarca letos vidět mnohem menší chuť po tvrdé práci a chyby více než na své straně hledá na straně týmu případně továrny. Zároveň Poncharal dodává, že Johann očekával, že mu Yamaha bude poskytovat nové díly jako továrnímu týmu, ačkoliv tato varianta v žádné smlouvě zmíněna nebyla.
 
„Johann se za poslední dobu změnil. Nyní je mnohem náročnější s ním vycházet, než tomu bylo dříve. V loňském roce si Johann nikdy nestěžoval na motorku nebo na skutečnost, že nedostáváme žádné nové díly jako jezdci v továrním týmu, nyní se tím ale začal zabývat. Zároveň několikrát hledal chybu u svého šéfmechanika, ale to je stejný člověk, který mu v minulosti pomohl získávat pole position a pódiová umístění. Takové jednání se mi vůbec nelíbí. Zvykl si porážet tovární Yamahy a teď se mu to nedaří, tak hledá chybu všude, jen ne u sebe,“ řekl Hervé Poncharal

Další články sekce MotoGP