KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pozitivní druhý den testů pro Foraye

Text: jnyk, Zdroj: TZ Tech 3
Pozitivní druhý den testů pro Foraye
25.11.2018
 

Kenny Foray je spokojen s průběhem druhého dne testování na okruhu Jerez de la Frontera, když se mu podařilo zrychlit o více než 2,5 sekundy.


Druhým dnem pokračovalo testování týmu Tech 3 a Kennyho Foraye na okruhu Jerez de la Frontera, kde se tým společně s jezdcem soustředil na seznamování s novou technikou, se kterou nastoupí do příští sezony šampionátu MotoE.

Tým i Kenny hodnotí druhý dne testů pozitivně, oproti pátku se podařilo zrychlit o 2,53 sekundy a zároveň udělat velký krok kupředu v nastavení. Díky tomu se Kenny cítil na motocyklu již mnohem komfortněji.

„Myslím si, že jsme se v pátek spoustu věcí naučili, takže jsme dnes ráno mohli vyzkoušet spoustu nových věcí, a to především na mém jezdeckém stylu. Bylo vidět, že to byl krok kupředu a na motorce jsem se cítil mnohem lépe, motorka se mi ovládala snadněji. Začali jsme pracovat nastavení, ale pak bohužel přišel déšť a už jsme neměli prostor vyjet na trať a provedené změny si potvrdit. Nakonec jsme ale neodjeli mnoho kol, což je opravdu škoda. Doufám, že v neděli zde bude lepší počasí,“ řekl Kenny Foray.


Další články sekce MotoGP