KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pramac si klade vysoké cíle

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Pramac Ducati
Pramac si klade vysoké cíle
16.11.2014
 

U satelitního týmu Pramac Ducati v příští sezoně uvidíme jezdeckou dvojici Yonny Hernandez a Danillo Petrucci, týmový majitel si pro rok 2015 klade vysoké cíle.

Satelitní tým Pramac Ducati nastoupí do sezony 2015 v královské kubatuře MotoGP s jezdeckou dvojicí Yonny Hernandéz a Danillo Petrucci. Zatímco Yonny pojede od začátku sezony s motocyklem Desmosedici GP 14,2, jeho týmový kolega Petrucci dostane k dispozici model ze začátku letošní sezony, tedy Desmosedici GP 14,1.
 
Samotný majitel týmu, pan Francesco Guidotti, očekává od obou svých jezdců v příští sezoně silné výkony.
 
„Yonny měl možnost ve Valencii k dispozici už novou motorku, ale vzhledem ke špatnému počasí měl problémy zrychlit. Zároveň ale okamžitě poznal, že tato motorka je lepší než ta letošní. Společně s týmem pracoval na základním nastavení, ale zatím ještě nemůžeme porovnávat časy. Očekávám ale, že v příští sezoně budeme dosahovat lepších výsledků. Naším cílem u Yonnyho je v příští sezoně pravidelně dojíždět v první desítce. Danillo pojede ještě na letošní motorce GP 14,1, proto u něj máme také jiné cíle, zde bychom očekávali, že by mohl v každém závodě bodovat,“ řekl majitel týmu Francesco Guidotti.

Další články sekce MotoGP