KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Představení Athina Forward Racing

Foto: Athina Forward Racing
11.03.2015
 

Kavárna Gattopardo v italském Miláně hostila představení týmu Athina Forward Racing, který bude závodit v Mistrovství světa MotoGP a Moto2.

 
Athinà Eyewear, mladá švýcarská společnost ve vlastnictví AF Invest Group, se bude podílet na cestě týmu Forward Racing v letošním MotoGP. Do královské kategorie vstupuje tým Giovanni Cuzariho s ambiciózními cíli: získání titulu v kategorii MotoGP Open a bojovat s top týmy v kategorii Moto2. Jezdcem královské kategorii MotoGP se v týmu Forward Racing stal Stefan Bradl, bývalý Mistr světa Moto2 a nováček Loris Baz. Oba jezdci budou pilotovat stroj Yamaha Open.
V kategorii Moto2 pojede Ital Simone Corsi, vracející se po zranění v minulé sezoně a jeho mladý krajan Lorenzo Baldassarri, který přichází z VR46 Academy.
 
Stefan Bradl
„Jsem velmi rád, že jsem se připojil k Forward rodině a jsem nadšený z tohoto nového dobrodružství. Pro mě je cílem dosáhnout titul v kategorii Open. Tým je pro mě celý nový, ale myslím, že se dobře přizpůsobují motocyklu. Poslední test v Malajsii ukázal, že máme dobré tempo. Nyní musíme zlepšit čas na kolo. Těším se na start závodu v Kataru.“
 
Loris Baz
„Vzhledem k tomu, že přicházím ze Superbike, tak musím říci, že první seznámení s MotoGP bylo pozitivní. Zpočátku bylo pro mne těžké najít pozici na motocyklu, ale hodně jsem trénoval a připravoval se na tuto novou výzvu. Nemůžu se dočkat, až přijedeme do Kataru, kde se vrátím na trať k prvnímu závodu a budu bojovat se světovou jezdeckou špičkou. Velké díky patří týmu za to, že mi dal tuto skvělou příležitost.“

Další články sekce MotoGP