KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Proč Meregalli nebyl na představení týmu?

Foto: Yamaha
Proč Meregalli nebyl na představení týmu?
05.02.2019
 

Představení továrního týmu Yamahy se zúčastnili všichni důležití lidé z Yamahy, nicméně chyběl ředitel týmu Massimo Meregalli.


Tovární tým Monster Energy Yamaha MotoGP včera oficiálně představil své zbarvení pro rok 2019. V indonéské Jakartě byli všichni důležití lidé japonského výrobce, ale i nejvyšší představitelé týmu, samozřejmě obou jezdců nevyjímaje. Jeden důležitý člověk ale v hotelu Four Seasons chyběl. Tímto člověkem byl ředitel závodního týmu, pan Massimo Meregalli, který svou absenci následně vysvětlil.

Massimo Meregalli – ředitel týmu
„Nejprve bych se chtěl omluvit za to, že se dnes nemohu zúčastnit prezentace týmu. Rád bych tam byl, protože je to významný mezník - tým začíná novou cestu s Monster Energy. S velmi důležitým testem v Sepangu, který začne za pouhé dva dny, jsem se rozhodl, že budu v Sepangu pracovat se Sumi-sanem a lidmi z YMC, stejně jako s lidmi z našeho týmu. Několik z nich je pro rok 2019 nových a chceme být nejlépe připraveni na start nové sezony. Jak jsem říkal, začínáme znovu a vždycky máme pocit vzrušení, který přichází s novými začátky. Jsem si jistý, že celý tým, stejně jako jezdci, se nemohou dočkat, až se vrátí do akce. Již jsme položili během testů ve Valencii a Jerezu, na konci loňského roku, základy pro přípravu na rok 2019. Nadcházející týden bude velmi důležitý, protože použijeme test v Sepangu, abychom potvrdili volby, které jsme provedli. Bude to klíčový první krok k úspěchu v roce 2019.“
 


Další články sekce MotoGP