KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Cal nám pomáhá s vývojem

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Puig: Cal nám pomáhá s vývojem
27.07.2018
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda ocenil přínos Cala Crutchlowa, který Hondě i výrazně pomáhá s vývojem a testováním nových dílů.

Britský závodník Cal Crutchlow již několik let stabilně působí v barvách privátního týmu LCR Honda, kde je však silně podporován přímo ze strany HRC. Jak nyní potvrdil přímo manažer továrního týmu Repsol Honda, Calův přínos pro další vývoj motocyklu a jeho poznatky jsou obrovské.
 
Zároveň Puig ocenil, že i v samotných závodech si Cal nepočíná vůbec špatně. V Argentině se mu podařilo vybojovat vítězství, a i když v dalších závodech už na pódium nedosáhl, drží před GP České republiky v Brně průběžnou osmou pozici v hodnocení šampionátu a na svém kontě má 86 bodů.
 
„Dle mého názoru odvádí Cal opravdu velmi dobrou práci. Jediným jeho problémem je, že vyrobil pár pádů, jinak by byla jeho průběžná pozice v šampionátu ještě mnohem lepší. Co se týče ale jeho rychlosti a potenciálu, ukazuje opravdu velmi dobré výkony. Zároveň mohu potvrdit, že nám hodně pomáhá i s vývojem, z toho mám velkou radost. Proto počítám s tím, že to takto bude pokračovat i v následujících letech,“ řekl Cal Crutchlow.

Další články sekce MotoGP